Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
6120177
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Hanka
Nádherné fotky s duší:-) H
Miluška
Ahoj Peti,zase jsi přidal krásné obrázky,moc se mi líbí:-), jsi moc šikovný:-)
Klára
Krásné fotky, závidím výbavu, hlavně eLkové objektivy:))
No a samozřejmě foto kraťandy potěšilo:)
marie
PŘEKRÁSNÉ FOTKY;-)
Deniska
Krásný fotky!:-)
Kořínkovi
Dobrý večer, hluboká poklona Vašim nádherným fotkám. Neuvěřitelně krásné... Přejeme hodně dalších krásných úlovků. Kořínkovi
lida + puntíci
Bezva stránky s ůžasnýma fotkama. Jen tak dál.:-)
marcela
Péťo, krásné fotky,jedna hezčí než druhá, je pořád na co se dívat......obdivuji tě:-)
Jessica
Hallo Petr! Komu cest, tomu cest! Mas skvele zpracovane stranky, ale hlavne jejich napln je paradni. Uzasne fotografie obdivuji Te...a preji Ti hodne dalsich povedenych snimku a urcite se sem zas vratim ;-)
Lg. Jessica aus Österreich :cool:
Michal
Krásné fotografie, jen by mě zajímalo jak se konkrétně u fotografií ze ZOO vypořádáte s často tak špinavým sklem, že přes něj nejde vidět natož fotografovat?
Petr Pechač
Petr Pechač
Dobrý den Michale, děkuju za pochvalu. O špinavé sklo aní tak moc nejde, pokud je už moc špinavé, mám prostě smůlu. Daleko horší jsou odrazy ve skle. Tam už člověk musí hledat to správné místo i denní dobu a odrazů se vyvarovat. Někdy je to fakt pakárna a musí se čekat aby zvíře bylo ve správnou dobu na správném místě. Také je dobré sundat sluneční clonu a přiložit objektiv až na sklo.

Facebook

Banner fotogalerie

BANNER

Reklama

Skyrim

Humpolák

Tetování a piercing Jihlava

sonna.com.ua